Formularz zgłoszenia

Oblicz odszkodowanie

Data
Numer Lotu

O jakie odszkodowanie możesz się ubiegać?

Poznaj swoje prawa! Czy wiesz, że w przypadku odwołania lotu masz prawo do zwrotu kosztów za bilety? Linie lotnicze mogą także zaoferować inne połączenie do punktu docelowego Twojej podróży. I tutaj ważna informacja: w przypadku kiedy połączenie zastępcze znacząco różni się od planowanego lotu albo zbyt późno dostałeś informację o odwołaniu lotu – możesz uzyskać nawet do 600 euro odszkodowania. Uzyskana kwota zależna jest od kilku czynników, mi.in od zasięgu podróży. Jeżeli natomiast czas oczekiwania na lot zastępczy to uzasadnia – powinien być Ci zapewniony posiłek, napoje i rozmowa telefoniczna.

Jeśli nie jesteś pewien, jak i czy w ogóle powinieneś dochodzić swoich praw – skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Możesz również wypełnić szybki formularz zgłoszeniowy. Resztą zajmiemy się już my.

Wysokość odszkodowania za odwołanie lotu jest określona prawnie. Należy pamiętać, że jego kwota nie jest uzależniona od kosztu biletów. Znaczenie ma tutaj długość trasy.

Odszkodowanie za odwołany lot to tylko jedna z form rekompensaty. Możemy powalczyć także o zwrot kosztów zakupionych przez Ciebie posiłków i napojów, zakwaterowania (jeśli lot zastępczy został przełożony na następny dzień) i transportu pomiędzy nim a lotniskiem.

Nie musisz się domyślać, jakie świadczenia będą uzasadnione w Twoim przypadku. Od tego jesteśmy my. Wygraliśmy już wiele spraw. Z niektórymi możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej, umieściliśmy je w zakładce Przykłady.

Współpracując z nami, nic nie ryzykujesz. Nie pobieramy żadnych ukrytych ani dodatkowych opłat. Zasady są jasne i proste. W przypadku wygranej sprawy pobieramy 27% z uzyskanej kwoty odszkodowania oraz opłatę administracyjną w wysokości 25 euro. Do kwot doliczamy podatek w wysokości 23%. Jeśli przegramy – nie płacisz ani złotówki! Uważamy, że jest to sprawiedliwe rozwiązanie, a my zawsze chcemy działać według zasad fair play. Priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja, a nasze doświadczenie, fachowa wiedza oraz indywidualne podejście do każdej sprawy są tego gwarancją. Zapraszamy do współpracy w zakresie odszkodowań za odwołany lot!

Podstawa prawna

Podstawą prawną dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu jest zasadniczo Rozporządzenie (WE) 261/2004. To dzięki temu aktowi prawnemu pasażerowie korzystają w ułatwiony sposób z ochrony swoich interesów i odzyskują rekompensatę.

Jesteśmy najlepsi

Oto jak wygląda porównanie sytuacji pasażera, który dochodzi roszczenia samodzielnie z sytuacją pasażera, który korzysta z naszych usług:Dzięki nam Możesz więcej!
                                 
MyTy
98-procentowe szanse odzyskania odszkodowania TakNie
Weryfikacja zasadności Twojego roszczeniaTakTak
Sporządzenie reklamacji do linii lotniczych Tak Tak
Zbadanie przyczyn odwołania lotu Tak Nie
Wiedza z zakresu prawa lotniczego i odszkodowawczego Tak Nie
 Zbiór pozytywnie  rozpatrzonych spraw Tak Nie
 List adwokacki Tak Nie
Przygotowywanie sprawy do postępowania sądowego Tak Nie
Pokrycie kosztów reprezentacji procesowej Tak   Nie
Rozpatrzenie sprawy pod nieobecność pasażera Tak Nie  
  Pokrycie opłat sądowych  (średnio 150 zł)   Tak Nie
 Pokrycie opłat za opinie biegłych (pomiędzy 500-1500zł) Tak Nie
   Poniesienie ryzyka finansowego    Tak      Nie
 Koszt27% + €25 + VATBezpłatnie  

Co sprawia, że jesteśmy tak skuteczni w działaniu?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, która bazuje na bardzo dużym doświadczeniu i dobrej znajomości praw przysługujących pasażerom linii lotniczych. Nasze sprawy prowadzimy nie tylko na etapie składania wniosków o odszkodowanie do linii lotniczych, ale również, jeśli odmówią one jego wypłaty, kierujemy sprawy do postępowania sądowego lub administracyjnego. Dla laika jest to skomplikowany proces, który wymaga poniesienia często niemałych kosztów, przy jednoczesnym braku gwarancji uzyskania rekompensaty. Powierzając to zadanie nam, nie podejmujesz żadnego ryzyka.

Uzyskujemy 98% skuteczności w sytuacji zasadnych roszczeń. Jesteśmy w stanie zweryfikować przyczyny odwołania lub opóźnienia lotu, co daje nam dużo większe szanse podczas negocjacji z liniami lotniczymi. Wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie formularz lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, podając szczegóły dotyczące swojego lotu. Wówczas będziemy mogli wstępnie oszacować wysokość przysługującego Ci odszkodowania za odwołanie lotu. Do momentu jego uzyskania nie ponosisz żadnych kosztów związanych z naszymi usługami.

UE
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
UE